HİJYEN

NANO HİJYEN UYGULAMASI


Okullarımızı günük yapılan rutin temizlik işlemlerinin haricinde  3 ayda bir “Nano Hijyen” teknolojisi ile dezenfekte edilmektedir.

 

" Nano Hijyen Silperox " Sağlık Bakanlığı ve TSE onay belgelidir. Nano Hijyen Uygulamasının patentli eşsiz formülasyonu olan  Silperoxkolloidalgümüş+hidrojen peroksit içerir ve klasik gümüş uygulamasının gelişmiş halidir, daha da etkilidir. Nano Hijyen Silperox uygulaması ile çok güçlü anti bakteriyel ve  antiviral etkinlik başlar ve virüsler ile bakterilere tüm kapılar kapanır. Kızamık, grip, boğmaca, menenjit, kabakulak, zatürre, zona, kuş  gribi, domuz gribi, koli basili gibi bir çok hastalığın yayılması ve  bulaşması engellenir.


PolioType1 , PolioType 5 , Hepatit B , Hepatit C , Hiv , H1N1 gibi
bir çok virüs üzerinde uygulama sonrasında 5 dakika içerisinde  yok edici özelliğe sahiptir.

 

Nano Hijyen Silperox zararlı kimyasal bileşik içermediğinden  dolayı çevreci ve sağlığa zararı olmayan bir üründür. Nano Hijyen Silperox uygulama sonrasında ortamda ki bütün kötü kokuları yok eder. Nano Hijyen Silperox uygulama sonrasında ortamda ki mantarları  yok eder ve yeniden oluşmalarını engeller. Nano Hijyen Silperox uygulama sonrasında ardında her hangi bir leke veya koku bırakmaz.


Geri kalan tek şey hijyenik bir ortam, su ve oksijendir.

 

0216 370 50 50
0507 195 87 67
Bağdat Cad. Bağlarbası Mah. Mor Lale Sk. No.20/1 Maltepe / İstanbul