Nano Hijyen Uygulaması

Okullarımızı günük yapılan rutin temizlik işlemlerinin haricinde 3 ayda bir “Nano Hijyen” teknolojisi ile dezenfekte edilmektedir.

“Nano Hijyen Silperox” Sağlık Bakanlığı ve TSE onay belgelidir. Nano Hijyen Uygulamasının patentli eşsiz formülasyonu olan Silperoxkolloidalgümüş+hidrojen peroksit içerir ve klasik gümüş uygulamasının gelişmiş halidir, daha da etkilidir.

Nano Hijyen Silperox uygulaması ile çok güçlü anti bakteriyel ve antiviral etkinlik başlar ve virüsler ile bakterilere tüm kapılar kapanır. Kızamık, grip, boğmaca, menenjit, kabakulak, zatürre, zona, kuş gribi, domuz gribi, koli basili gibi bir çok hastalığın yayılması ve bulaşması engellenir.

PolioType1 , PolioType 5 , Hepatit B , Hepatit C , Hiv , H1N1 gibi
bir çok virüs üzerinde uygulama sonrasında 5 dakika içerisinde yok edici özelliğe sahiptir.

Nano Hijyen Silperox zararlı kimyasal bileşik içermediğinden dolayı çevreci ve sağlığa zararı olmayan bir üründür. Nano Hijyen Silperox uygulama sonrasında ortamda ki bütün kötü kokuları yok eder. Nano Hijyen Silperox uygulama sonrasında ortamda ki mantarları yok eder ve yeniden oluşmalarını engeller. Nano Hijyen Silperox uygulama sonrasında ardında her hangi bir leke veya koku bırakmaz.

Geri kalan tek şey hijyenik bir ortam, su ve oksijendir.

Ozon Uygulaması

Okullarımız, günlük yapılan rutin temizlik işlemlerinin haricinde ayda bir olarak ortamda bulunan tüm bakteri, virüs, küf, mantar, akar, kötü koku gibi zararlılara karşı ozonlanmaktadır. 

“Linfa Kimya” tarafından uygulanan ozon sistemi, Sağlık Bakanlığı ve TSE onay belgelidir.

Ozon; klordan 3125, asitten de 725 kat güçlü olması ile dünyada bilinen en güçlü dezenfektandır. Ozon gazında bulunan 3.Oksijen atomu ozon gazını son derece reaktif hale getirmektedir. Bu aktif oksijen atomu, ortamda bulunan mikroorganizmaların hücre duvarını parçalayarak yok edilmesini sağlar. Dezenfeksiyon sonrasında ozon gazı tekrar oksijen (O2) molekülüne dönüştüğü için ozon gazı kalıntı bırakmaz. Etkili ve son derece çevreci bir dezenfektandır.